preloader

Наша місія: Від теорії до практики. Від практики до самореалізації.

Інформація:

Найпопулярнішою професією у світі можна назвати менеджмент.

Менеджери - це люди, які покликані керувати, причому всіма та всім. Такі поняття як директор чи начальник поступово йдуть у минуле, але зміну їм приходять люди майбутнього – менеджери. Перевага цієї професії в тому, що вона є універсальною. Менеджери керують не лише людьми, а й «тримають руку на пульсі» сучасного ринку, вивчають попит, формують рівень пропозиції, організовують навчання працівників. Менеджери є в будь-якій сфері, тому, пройшовши навчання менеджменту, можна бути впевненим у тому, що завжди знайдеш хорошу роботу і будеш актуальним фахівцем. Менеджер навчання можна отримати у багатьох ВНЗ на факультетах менеджменту, проте на це у вас піде п'ять років. Освоїти менеджмент набагато швидше можна за допомогою наших курсів. Менеджер сьогодні – ключова постать на всіх бізнес-позиціях від нижньої ланки (офіс-менеджер) до вищої ланки (топ-менеджери) фірми. Для того, щоб пізнати ази цієї професії або підвищити свою кваліфікацію та існують курси менеджерів.

Курси менеджерів у нашому навчальному центрі це:

  • Гарантоване здобуття нової популярної професії «менеджер».
  • Вміння спілкуватися з людьми.
  • Безліч актуальних методичних матеріалів, кейсів, прикладів.
  • Прикладні знання. Все, чому навчають наших курсах менеджерів, підкріплюється практичними заняттями. Гармонійний мікс практики та теоретичних знань закладає міцний фундамент наших студентів. Саме така форма навчання дає вам уміння правильно поводитися зі своїми знаннями.
  • Актуальна інформація. Наші викладачі, за плечима кожного з яких багато років практичної роботи та серйозний педагогічний досвід, оперативно реагують на зміну ринку. Якщо в законодавстві з'являються нові норми, що так чи інакше торкаються роботи та/або навчання менеджерів – вони відразу ж включаються до програми. Якщо ринок висуває нові вимоги до менеджерів різних спеціалізацій – викладачі розробляють програму, яка допоможе відповідати цим вимогам.
  • Свідоцтво. Після закінчення курсів менеджерів ви отримаєте свідоцтво, що підтверджує вашу кваліфікацію. Даний документ та знання будуть ефективно сприяти Вам у пошуку роботи.

Як сплатити за курс? - Будь-яким зручним для Вас способом оплати:

  • Готівкою в офісі (м. Харків).
  • Безготівковий рахунок.
  • Оплата можлива двома частинами для Вашої зручності (перша частина на початку курсу, друга частина - в середині курсу).
course thumb

Курс Адміністратор /Офіс- менеджер

Дізнатися більше
course thumb

Курс HR-менеджер. Фахівець з кадрів

Дізнатися більше
course thumb

Курс Recruitment та HR-менеджер

Дізнатися більше
course thumb

Курс Фахівець з кадрів +BAS ЗУП

Дізнатися більше

Як з нами звʼязатися