preloader

Місія нашого навчального центру: Від теорії до практики. Від практики до самореалізації.

about image

О, а давай розкажу тобі історію про наш улюблений навчальний центр, "Планету знань"!

Так от, все почалося у далекому 2014 році, коли ми відсвяткували свій перший День народження. З того часу ми встигли розвинутись з невеличкої школи до сучасного навчального центру.

Наші цінності завжди були простими, але важливими:

Практика

наші курси насичені чисельними робочими прикладами, на заняттях ми розбираємо кейси, виконуємо проектну роботу, вирішуємо завдання, заповнюємо бланки, працюємо в базах даних. Всі наші викладачі працюють в сфері, яку викладають. Тому мінімум «води» - максимум практики.

Актуальність

тільки свіжа та відповідна дійсності інформація, новації в законодавстві та методи їх залучення в робочий процес.

Комплексний підхід

обираючи наші курси та послуги Ви отримуєте пакет «під ключ». Що саме: практичні знання та навички, супровід від викладів та адміністрації центру, професійні консультації та допомогу в подальшому професійному шляху.

Історія нашого центру:

  • 1 жовтня 2014 - святкуємо День народження!
  • За роки ми не стояли на місці. У 2015-му році ми вперше взялися за супровід вступної компанії українських абітурієнтів до польських ВНЗ та технікумів. А в наступні роки розширили свою діяльність, відкривши IT напрям для дітей та підлітків, а також центр професійних консультацій.
  • Не обмежуючись лише офлайн навчанням, у 2019-му ми запустили онлайн-навчання, щоб бути ближче до наших студентів. А далі - ще більше змін! Відкрили два ліцензованих комп'ютерних класи для дорослих та дітей, щоб кожен міг знайти свій шлях у світі IT.
  • Наша історія не закінчується тут. У 2022-2024 роках ми розширили свої можливості і тепер надаємо послуги по всій Україні та країнам Європи в онлайн форматі.
  • Тепер "Планета знань" доступна для кожного, хто шукає якісну освіту і прагне досягти успіху.

0

СТУДЕНТІВ

0

ГОДИН ЗАНЯТЬ

0

ПРАЦЕВЛАШТОВАНИХ

0

ГРУП

Раді знайомству:

teacher

Дарʼя Коробцова

Співзасносниця навчального центру х досвідом роботи більш ніж 14 років. Спеціаліст в сфері управління персоналом,викладач курсу HR-menedger.
teacher

Олена Куценко

Співзасновниця навчального центру з досвідом роботи більш ніж 18 років.Спеціаліст зі сфери IT технологій, автор навчальних програм, викладач IT курсів.