preloader

Шлях до успішної діяльності та свідомого вибору професійного покликання.

Багато батьків не надають значення профорієнтації. Досить поширене поняття коли дитина піде туди, куди зараз престижно, модно, великий випуск певних фахівців. Провчившись 5 років у ВНЗ настає етап деякого розчарування, коли професія не подобається, хотілося завжди займатися іншим, а побоявся спробувати, тільки на 4-му курсі універа вибрав цікавий для себе напрямок, але вже вступив, а тим більше і провчився 3-4 роки – Прикро!

Профорієнтація серед підлітків має безліч переваг, які можуть позитивно позначитися на їхній майбутній кар'єрі та житті в цілому. Ось деякі з них:

  • Визначення інтересів та схильностей: Профорієнтація допомагає підліткам визначитися зі своїми інтересами та схильностями щодо майбутньої професії. Це допомагає вибрати кар'єру, яка приноситиме задоволення і дозволить проявити свої таланти.
  • Поліпшення навчальних результатів: Коли підлітки обирають професію, яка відповідає їхнім інтересам, це може стати мотивацією для найкращих навчальних результатів. Дитина починає бачити зв'язок між навчанням та майбутньою кар'єрою та більш усвідомлено підходить до своєї навчальної діяльності.
  • Скорочення ризику зміни професії: Коли підлітки обирають професію, яка відповідає їхнім інтересам та навичкам, ймовірність того, що вони захочуть змінити професію у майбутньому, знижується. Це допомагає створити більш стійку кар'єру та знизити стрес, пов'язаний із пошуком нової роботи.
  • Допомога у виборі освіти: Профорієнтація допомагає вибрати освітню програму, яка відповідає інтересам та навичкам. Це допомагає здобути якісну освіту та підготуватися до майбутньої кар'єри.

У зв'язку з цим ми прагнемо заощадити Ваш час, сили та матеріальні ресурси та вибрати професію, яка справді до душі, є схильності, подобається та поєднує в собі поняття «ХОБІ-РОБОТА» Профорієнтація – один із важливих етапів життя підлітка. Вибір професії, визначення свого майбутнього. Кожен з нас народжується з переліком певних здібностей, схильностей, бажань, розвиваючи які ми можемо придбати не лише хобі, а й надати їм професійне забарвлення. І тут перед кожним із нас стоїть питання вибору ВНЗ, факультету – на це запитання ми допоможемо вам відповісти. Ми проводимо профорієнтаційне тестування, яке з 98% ймовірності розкриває справжні нахили підлітка, допомагає нам виявити кілька шляхів його професійного становлення. Це не просто набір тестів, це дослідження характеристик підлітка, як працівника, оптимального режиму роботи та навчання, сфер діяльності та підтипів даних сфер.

Тривалість тестування 40-60 хвилин.

Індивідуальна консультація за підсумками тестування + розгорнутий висновок з рекомендаціями 30 хвилин.

Ціна: 500 грн.

Як з нами звʼязатися